Hardaste skot og All Star-kamp

Prøv skuddarmen!
Aktiviteten foregår ved inngangen til hallen , laurdag kl 12-14 og kl 16-18.

All Star-team!
Me vil også plukke ut dei beste spelarane i 14-16 årsklassane som får spele All Star-kamp under showet på laurdag kveld!
Her blir det kjempestemning og topp handball.




2016:

Vinnarar Hardaste Skot (finaleresultat i km/t):

Jenter fødd 04: Eilen Waaler, Siggerud IL (63)

Jenter fødd 03: Thea Utgård, Siggerud IL (69)

Jenter fødd 02: Tuva Johanne Sletli, Nordbygda (78)

Jenter fødd 01: Anna Luksengard Stave, Ål IL (74)

Jenter fødd 00: Tirill Solumsmoen Mørch, Hønefoss (69)

Jenter fødd 99: Mathilde Christin Nilsen, Tune IL (67)

Leiar, kvinner: Tone-Lise Galleberg, HK-72 Sande (61)

Gutar fødd 04: Truls Tytlandsvik, HK-72 Sande (63)

Gutar fødd 03: Adrijus Stymbrys, Bjarg/Nordnes (76)

Gutar fødd 02: Hubert Olszewski, Bjarg (71)

Gutar fødd 99: Endre Wickstrøm, Son Herulf Rygge (78)

Leiar, menn: Glenn Ruud-Andersen (76)
 

AllStar-lag:

Team Per Eivind:

Lagleiar: Per Eivind Løvdal, Vikersund IF

Desire Folvik Smith, Nesjar

Jonathan Refring, Son Herulf Rygge

Ida Nesheim, Vikersund IF

Agnes Gjengedal, Ammerud IF

Andrea G. Klevengen, Bøler IF

Ida Thomasrud, Bøler IF

Ane-Cecilie Høgseth, Ammerud IF

Kristian Lind, Åmot IF

Thina Helene Kolås Øyesvold, Nesjar

Aurora Pllana, Vikersund IF

Glenn Eirik Hansen, Åmot IF

Julian Nohre Nielsen, Son Herulf Rygge
 

Team Frode:

Lagleiar: Frode Gravningsmyr, Son Herulf Rygge

Noa Schmalstieg, Gol IL

Ida Sofie Tønnessen Galleberg, HK-72 Sande

Eline Kirkeby, Ammerud IF

Anna Luksengard Stave, Ål IL

Hedda Garli, Hønefoss

Vilja Steffensen, Bøler IF

Peter Skaar Nordby, Son Herulf Rygge

Emil Hillestad, Åtil/Jotun

Knut Fjeldstad, Son Herulf Rygge

Sandra Braathen, Tune IL

Maren Sjaamo, Hønefoss

Frida Ravneng Haug, Tune IL

 

Resultat AllStar-kamp:

Team Per Eivind – Team Frode (6 – 11) 20 – 21

 

    Hovudsponsor



    Turneringshotell


    Tlf. nr. 32082011

    Sponsorar